Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Rosaimpex Blond time Blondar 1 Odstraňovač barvy z vlasů 120 ml

Objednací kód: 3800010500272
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
129 Kč
Zesvětluje o 4 odstíny. Moderní klasika v odbarvování! Jednoduše a bezpečně můžete zesvětlit Vaši přirozenou barvu vlasů; zesvětlit již obarvené vlasy. Připravit vlasy na barvení světlejším odstínem než je Vaše stávající barva.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Značka  Blond Time

Pro zesvětlení vlasů. Zesvětluje až o 4 odstíny. Moderní klasika v zesvětlování. Jednoduše a bezpečně můžete zesvětlit Vaši přirozenou barvu vlasů; zesvětlit již obarvené vlasy. Připravit vlasy na barvení světlejším odstínem než je Vaše stávající barva. Pomocí přípravku můžete jednoduše a spolehlivě:

• zesvětlit přirozenou barvu vlasů.

• docílit světlejšího odstínu již barvených vlasů.

• připravit vlasy na barvení světlejším odstínem než. je výchozí barva Vašich vlasů.

Stupeň zesvětlení Doba působení.2 odstíny 30-35 minut.3 odstíny 40-45 minut.4 odstíny 50-55 minut.

UPOZORNĚNÍ: Obsahuje peroxid vodíku. Tento výrobek je určen pouze na vlasy. Nepoužívejte na zesvětlování tmavých skvrn nebo pih na pokožce, nebo na obočí či řasy. Bezprostředně před nebo po zesvětlení nepoužívejte prostředky pro trvalou ondulaci. Vyčkejte alespoň 7-10 dní. Používejte vhodné rukavice a ochrannou pláštěnku. Připravenou směs aplikujte okamžitě, neskladujte zbylou směs k dalšímu použití. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladu – ne na místech, kde je teplota vyšší než 20°. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobek může způsobit alergickou reakci. Před aplikací proveďte test citlivosti. Pozorně čtěte a dodržujte pokyny. Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte velkým množstvím vody. Po aplikaci produktu vlasy důkladně opláchněte.

Blondar 1+2: Obsahuje amoniak. Blondar Silver Effect : Obsahuje amoniak, resorcinol, fenylendiaminy. Barvy na vlasy mohou způsobit těžké alergické reakce. Před použitím vždy proveďte test citlivosti. Pozorně čtěte a dodržujte pokyny. Tento výrobek není určen k používání pro osoby mladších 16 let. Dočasné tetování černou henou může zvýšit riziko alergií. Nepoužívejte tento produkt pokud:- máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou či poškozenou pokožku hlavy;- jste již měli alergickou reakci na jakoukoliv barvu na vlasy;- v minulosti jste již měli alergickou reakci na dočasné tetování černou henou.

hodnocení Rosaimpex


Hodnocení Rosaimpex na Heurece

Hodnocení najdete zde

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Odstín zesvětlovač
Metoda barvení Odbarvení či zesvětlení
Forma barvy Tekutá
Doba trvání Permanentní
Obsah balení Rukavice
Výrobce Rosaimpex

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

+420 773 541 510