Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Achroactive Max Ochranný krém se zesvětlujícím účinkem SPF 15 s UV A a UV B filtr

Objednací kód: 3800010502252
Dostupnost: NA DOTAZ
177 Kč
Neuvěřitelná ochrana s vysokým stupněm depigmentace.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

pro všechny typy pokožky - SPF 15

Eliminuje stařecké skvrny a pigmentaci po těhotenství pomocí zesvětlující patentované složky ACHROMAXYL™ , která inhibuje tyrosinázu a tím reguluje produkci melanomu. Obsahuje fotostabilní UV A a UV B filtr SPF 15. Zajišťuje trojitou ochranu před škodlivým slunečním zářením, snižuje pigmentaci a chrání před fotostárnutím.
 

POUŽITÍ: Nanášejte ráno. Při delším pobytu na slunci nanášejte častěji. Při pravidelném používání se první výsledky dostaví za 3–4 týdny. Pokud se při příliš citlivé pokožce objeví podráždění nebo zčervenání pleti, nepoužívejte krém 4–5 dní. Propíchněte membránu tuby opačnou stranou uzávěru! Po použití vždy tubu dobře uzavírejte!

Doporučuje se používat v kombinaci s ostatními zesvětlujícími výrobky série ACHROACTIVE® Max – Krém se zesvětlujícím účinkem, Zesvětlující maska na obličej a Intenzivní zesvětlující sérum.

 Bělící produkty ACHROACTIVE ® МАХ maximální výsledek ze tří produktů!

Barva pleti je závislá na tvorbě a hromadění v epitelových buňkách (melanocytech) pigmentu – melaninu. V melanocytech se hromadí thyrozin a pomocí enzymu tyrozinázy vyrábí melanin. Melaninová zrnka se přenášejí i do sousedních buněk – do keratinocytů. V závislosti na množství melaninu, který je přenesen keratinocyty, je regulován odstín pleti.

UV- záření urychlují aktivitu enzymu thyronázy a tím i tvorbu melaninu. Jiné faktory, které mají vliv na pigmentaci pleti jsou: hormonální problémy, genetické faktory, léky a léčiva.

MNOHO LIDÍ TRÁPÍ PROBLEMATICKÁ (PLEŤ) «PIGMENTACE PLETI»…

PŘÍPRAVKY ŘADY ACHROACTIVE® МАХ REŠÍ TENTO PROBLÉM
PROSTŘEDNICTVÍM: -ACHROMACHYL™ -α + β – HYDROXY KYSELIN

– patent amerických laboratoří ISP. Toto je nová biologicky aktivní látka rostlinného původu, z rostlin rodu Brassicacea, je výtažkem z květů řepky olejné. Zesvětlení pleti a snižování počtu (stařeckých) pigmentových skvrn je následkem zastavení reakce thyronázy, která je odpovědná za syntézu melaninu, přičemž se takto snižuje jeho množství.
 

Je klinicky dokázáno, že po 28- denním podávání  ACHROMACHYL™ bylo vypozorováno toto:
- 21% snížení pigmentace pleti
- 67% zlepšení barvy pleti
- 36 % snížení obsahu melaninu v melanocytech.

- α + β – hydroxykyseliny, které „pročišťují” keratinové buňky a „stírají” povrchové hromadění melaninu. Po důkladném a dobrém „pročištění” pomáhá plnému proniknutí aktivních složek, které  působí hlouběji v kůži.
- UV-filtr – Ochrana pleti před UV- zářením snižuje nejen produkování melaninu, ale také chrání před vytvářením volných radikálů a před předčasným stárnutím.

 

 

hodnocení Rosaimpex

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Výrobce Rosaimpex
Typ pleti Všechny typy
Účinek Proti pigmentovým skvrnám
Určení Unisex
Doby používání Denní
Věk 25+
Typy produktů Krém

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

+420 773 541 510