Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Spa Master Regenerační Arganový olej pro suché vlasy a tělo 135 ml

Objednací kód: 3800010528832
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
284 Kč
Určeno pro velmi suché, vlasy a tělo. Silná směs arganového oleje s 11 oleji pro hluboce regenerační, zvlhčující, vyhlazující a výživující vlasů a pokožky. Určeno pro velmi suché, poškozené se sklonem k třepení a lámání.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Určeno pro velmi suché, vlasy a tělo. Silná směs arganového oleje s 11 oleji pro hluboce regenerační, zvlhčující, vyhlazující a výživující vlasů a pokožky. Určeno pro velmi suché, poškozené  se sklonem k třepení a lámání. Komplex arganový, mandlový, jojobový, ricinový, rakytníkový, pšeničných klíčků, boabab, ricinový, avokádový, olivový, lněný a šafránový olej odstraňuje poškození, lámání a pórovitost, dodává vlasům nádherný hedvábný lesk a pružnost.

Silná směs arganového oleje s 11 oleji pro hluboce regenerační, zvlhčující, vyhlazující a výživující vlasů a pokožky. Určeno pro velmi suché, poškozené  se sklonem k třepení a lámání.

Komplex arganový, mandlový, jojobový, ricinový, rakytníkový, pšeničných klíčků, boabab, ricinový, avokádový, olivový, lněný a šafránový olej odstraňuje poškození, lámání a pórovitost, dodává vlasům nádherný hedvábný lesk a pružnost.

- arganový olej, ricinový olej, mandlový, olivový a jojobový olej;
- Avokádový olej, lněné semínko, rakytník;
- Boabab a olej z pšeničných klíčků;
- Levandulový olej;
- šafránový olej;
- Vitaminový komplex E + C + F.

Před použitím protřepat. Aplikujte na pokožku nebo vlasy, rovnoměrně rozetřete a nechte vstřebat. Může být použit na suché a mokré vlasy.

hodnocení Rosaimpex


Hodnocení Rosaimpex na Heurece

Hodnocení najdete zde

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Aktivní látky Arganový olej
Typ vlasů Suché
Účinek Regenerace
Specifické složení s vitamíny,S přírodními oleji
Aktivní látky Arganový olej,Jojobový olej,Ricinový olej,Avokádový olej,Mandlový olej,Rakytníkový olej,Pšeničný protein,Levandulový olej,šafránový olej
Výrobce Rosaimpex

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

+420 773 541 510