fbpx
  • 2
  • 2
  • 3
  • 4
  • lavandule
sprchovy gel bulgarian rose 1
sprchovy gel bulgarian rose

Sprchový Gel Bulgarian Rose

Kód:
38000105001111
Hmotnost:
30 Gramy
Balení:
30 ml
Počet kusů skladem:
0
Dostupnost produktu:
na objednání
Jsou nejen osvěžující, ale také přispět k další části krásu pleti a vlasů.
Základní cena s DPH21 Kč
Prodejní cena21 Kč
Sleva
na objednání
Dotaz na produkt

Sprchový Gel Bulgarian Rose


 

KOSMETICKÉ VÝROBKY V MALÝCH BALENÍCH / 30 ML A 20 ML / S JSOU VHODNÉ K JEDNORÁZOVÉMU POUŽITÍ V HOTELU.

Jsou nejen osvěžující, ale také přispět k další části krásu pleti a vlasů. Investovali jsme úvodní dávkou těchto účinných látek, které dávají skutečný komfort, spokojenost a požadovaný výsledek:

Extrakt z rozmarýnu obsahuje třísloviny / taniny a kávy rosmarinic kyseliny, flavonoidy a silice. Díky své bohaté složení má silné antiseptické, regenerační a tónování dopad jak na pokožku a vlasy.

Aloe je jedním z věčného rostliny, známé od starověku pro jeho vysoce hydratační, zvláčňující, zklidňující a hojivé vlastnosti na pokožku a vlasy. Obsahuje více než sedmdesát pět živin a minerálních látek, devatenáct dvacet aminokyselin, včetně všech osmi esenciálních aminokyselin a jedenáct středních a dvanácti vitamínů. Tyto vitaminy jsou: A, B1, B6, B12, C a E. Dokonce i známý jako "lékárny v závodě."

Vitamín F - jeden ze základních vitaminů, lipidů regulaci vodní bilance na kůži a vlasy. Podílí se na vývoji buněčných membrán, zvyšuje pružnost pokožky a lesk, upravuje fungování mazových žláz. Komplex stravitelné tuku, obnovení lipidovou vrstvu pokožky, stejně jako kůže a vlasových folikulů.

Keratin - vláknitá bílkovina složka vlasy, nehty, pokožka. Hradí kosmetického přípravku zvyšuje lesk, pružnost a vitalitu vlasů.

Levandulový olej - je jedním z nejvíce relaxační, analgetické a antidepresivní jedná oleje. Doporučuje se při nespavosti. Snižuje vysoký krevní tlak a upravují srdeční funkce. Podporuje vylučování toxinů, vyživuje a regeneruje pokožku. Neutralizuje nepříjemný tělesný pach. Má schopnost k léčbě popálenin, vyhlazuje a regeneruje pokožku.

Bulharská růže - úžasný bohaté složení s více než 1600 složek. Kombinuje protizánětlivý, regenerační, hojivé a omlazující vlastnosti. Výzkum prokázal vysokou biologickou aktivitu jako obecné tonikum, regenerační a proti naposledno místo afrodizirashto působení těla. Změkčuje, hydratuje, stimuluje a omlazuje tkáně.

I v malém množství našich výrobků dosáhnout dramatický vliv na pokožku a vlasy!