mena
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Max Blond Supra 3 - Odstraňovač barvy z vlasů120 ml.

Objednací kód: 3800010511131
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
129 Kč
Odbarvovací přípravek na vlasy Blond Time MAX Blond Supra
Prestige MAX BLOND-Super neobsahuje amoniak. Lze použít jak na přirozené vlasy, tak i na vlasy barvené. Lze použít jak k odbarvení všech vlasů, tak i jednotlivých pramenů.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Značka  Blond Time
Sekce AKCIA

Chcete získat opravdovou světle blond barvu? Už Vás nebaví neustále zápasit s nepříjemným žlutým odstínem? Unavují Vás stejnorodé odbarvovací výrobky na trhu? Pokud je Vaše odpověď na tyto otázky  ANO, pak ve Vašich rukou držíte správný výrobek.

Modré pigmenty, vytvořené zcela dokonalými novými technologiemi, jsou součásti nejen odbarvovacího prášku, ale i krémového kondicionéru. Tímto způsoben se ještě více zesílí odbarvovací efekt výrobku a nedochází k poškození vlasů.

MAX BLOND-Super je výrobek, kterým můžete lehce odbarvit jak celé vlasy, tak i jednotlivé prameny. Výrobek lze používat při domácích podmínkách. Použití výrobku Prestige MAX BLOND-Super Vám umožňuje odbarvit vlasy až o 7 odstínů. 

Prestige MAX BLOND jemně vytahuje pigmenty z vlasu bez toho, aby je poškozovala. V závislosti na původní barvě vlasů proces zesvětlování může procházet přes červené a/nebo oranžové odstíny, které postupně přecházejí v blond barvu. Z tohoto důvodu není dobré dobu působení zkracovat.


 

 

hodnocení Rosaimpex

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Výrobce Rosaimpex
Odstín zesvětlovač
Metoda barvení Odbarvení či zesvětlení
Forma barvy Tekutá
Doba trvání Permanentní
Obsah balení Rukavice
Složení INCI: BLEACHING POWDER: POTASSIUM PERSULFATE, SODIUM META SILICATE, AMMONIUM PERSULFATES, SODIUM PERSULFATE, SODIUM STEARATE, HYDRATED SILICA, CYAMOPSIS TETRAGONOLOBA, CYCLODEXTRIN, SILICA, MAGNESIUM CARBONATE, TETRASODIUM EDTA, SODIUM LAURYL SULFATE, C.I.77007 INCI: DEVELOPER: AQUA, HYDROGEN PEROXIDE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM CETEARYL SULFATE, STEARYL ALCOHOL, STEARETH - 7, STEARETH -10, GLYCERYL STEARATE, GLYCERIN, SODIUM LAURYL SULFATE, SODIUM PYROPHOSPHATE, SODIUM STANNATE, PHOSPHORIC ACID, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE INCI: CREAM- CONDITIONER: AQUA, CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH 20, CETRIMONIUM CHLORIDE, PARAFFINUM LIQUIDUM, HYDROXYETHYL CELLULOSE, CETEARETH 25, PEG-30 LANOLIN, TRIMETHYLSILYLAMODIMETHICONE, C11-15 PARETH -7, LAURETH - 9, GLYCERIN, TRIDECETH -12, BUTYLEN GLYCOL, NYMPHAEA ALBA, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, CITRIC ACID, PARFUM, CI 60730

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

Alternativy Max Blond Supra 3 - Odstraňovač barvy z vlasů120 ml.

+420 773 541 510