fbpx

O firmě RosaImpex s.r.o.

                   VYJÁDŘIT LÁSKU A ÚCTU LZE MNOHA SPŮSOBY.

Dětský úsměv nemá konkurenci,ale pokud si přejete ještě něco malého,pro RADOST podsuňte títo stánky nejefektivnější kosmetiku ROSAIMPEX s.r.o.  vice na   www.rosaimpex.cz

ROSAIMPEX s.r.o. je Česka obchodní společnost, jejíž hlavním předmětem činnosti je distribuce vysoce kvalitních kosmetických přípravků, vyrobených spol. Rosa Impex, Ltd.

Jednoduchá snadno zapamatovatelná a především pak skutečně efektivní značka a záruka kvality pro peči o naši vlasy a pokožku, ale zároveň i duši.

Rosaimpex - na rozbil,od spousty značek i světovém kosmetickém průmyslu-klade prvořadý důraz na co nejefektivnější využití působení čistě přírodních komponentů.

V současné době Rosa Impex, s..r.o. je výhradním distributorem pro Česko a Slovensko všech výrobků Kosmetické společnosti Rosa Impex,Ltd - Bulharská kosmetická společnost, nabízející především dvě hlavní skupiny výrobků:
• Výrobky pro péči o vlasy – dlouhotrvající barvy na vlasy, tonizující balzámy, šampony, balzámy, masky na vlasy, laky a pěny na vlasy.
• Výrobky pro péči o pokožku – pleťová mléka, pleťové krémy, pleťové vody, pleťové peelingy a masky, krémy na ruce, tělové krémy, tělové lotiony a sprchové gely.

Rosa Impex Ltd vyrábí produkty pod značkou Prestige, Regal, Galant, Capital, Scala, Bolero a Dr. Povahy, které jsou dobře známé zákazníkům ve více než 30 zemích po celém světě. V současné době portofolioto Rosa Impex Ltd obsahuje více než 300 produktů.                           

Vývoj a inovace: Rosa Impex Ltd je jednou z mála společností v Bulharsku, která má samostatné oddělení pro vývoj a inovace, která zaměstnává jedny z nejlepších odborníků v zemi.Firma se pravidelně účastní významných mezinárodních výstav a veletrhů v INTERSHARM a COSMOPROF, Beauty Asii, Africe, BEAUTY COSMOBELEZA a Gulf krásy, a tak držet krok s nejnovějšími trendy a inovacemi v oblasti výroby a vývoje kosmetických prostředků na světě.

            Výroba:

Rosa Impex Ltd má výrobní kapacitu nejuznávanějších světových výrobců jako Norden - Švédsko, CO.MA.DI.S - Itálie, ETIFIX, IWK - Německo a další.> www.sgs.com 

Toto zařízení zaručuje nejvyšší kvalitu a řízení výroby. Společnost má své vlastní fyzikálně-chemické a mikrobiologické laboratoře pro kontrolu kvality surovin a polotovarů, hotových výrobků. Od roku 2003 zavedla systém řízení jakosti ISO. 9001:2008

 

 

 

 

 

 Distributoři: Kosmetická společnost Rosa Impex Ltd má distributory v různých zemích po celém světě, jako jsou:

 

Albánie

Czech Republic

Jordán

Moldávie

Rumunsko

Uzbekistán

Alžírsko

Georgia

Kazachstán

Mongolsko

Ruská federace

Francie

Arménie

Estonsko

Kypr

Polsko

Saúdská Arábie

Pákistán

Ázerbájdžán

Irák

Kyrgyzstán

Portugalsko

Španělsko

 

Bělorusko

Írán

Lotyšsko

Rakousko

Tádžikistán

 

Belgie

Itálie

Litva

Řecko

Ukrajina