fbpx
  • 2
  • 2
  • 3
  • 4
  • lavandule
sprchovy gel zklidnujici spa master 1
sprchovy gel zklidnujici spa master

Sprchový gel Zklidňující SPA Master

PLU tovaru:
380001050011114
Váha tovaru:
30 KG
Balenie tovaru:
30 ml
tovar na sklade:
-2
Dostupnosť tovaru:
na objednání
Sprchový gel Zklidňující SPA Master
Základná cena s DPH21 Kč
Predajná cena21 Kč
Zľava
na objednání
Opýtajte sa na tento produkt

Sprchový gel Zklidňující SPA Master


 

Jemný sprchový gel čistí pokožku, aniž by ji vysušoval.
Levandulový éterický olej působí relaxačně a antidepresivně.

Kosmetické přípravky v malém balení (30 ml) se výborně hodí pro
jednorázové použití v hotelech. Osvěžují a přinášejí doplňující porci krásy pro pokožku a vlasy.
Do přípravků jsme přidali následující přísady, které zvyšují komfort,
pocit rozkoše a požadovaný výsledek: Výtažek z Rozmarýnu, Aloe
Vera, Vitamin F, Keratin, Levandulový olej. 

 

Kosmetické výrobky v malých baleních / 30 ml a 20 ml / s jsou vhodné k jednorázovému použití v hotelu.

Jsou nejen osvěžující, ale také přispět k další části krásu pleti a vlasů. Investovali jsme úvodní dávkou těchto účinných látek, které dávají skutečný komfort, spokojenost a požadovaný výsledek:

Extrakt z rozmarýnu obsahuje třísloviny / taniny a kávy rosmarinic kyseliny, flavonoidy a silice. Díky své bohaté složení má silné antiseptické, regenerační a tónování dopad jak na pokožku a vlasy.

Aloe je jedním z věčného rostliny, známé od starověku pro jeho vysoce hydratační, zvláčňující, zklidňující a hojivé vlastnosti na pokožku a vlasy. Obsahuje více než sedmdesát pět živin a minerálních látek, devatenáct dvacet aminokyselin, včetně všech osmi esenciálních aminokyselin a jedenáct středních a dvanácti vitamínů. Tyto vitaminy jsou: A, B1, B6, B12, C a E. Dokonce i známý jako "lékárny v závodě."

Vitamín F - jeden ze základních vitaminů, lipidů regulaci vodní bilance na kůži a vlasy. Podílí se na vývoji buněčných membrán, zvyšuje pružnost pokožky a lesk, upravuje fungování mazových žláz. Komplex stravitelné tuku, obnovení lipidovou vrstvu pokožky, stejně jako kůže a vlasových folikulů.

Keratin - vláknitá bílkovina složka vlasy, nehty, pokožka. Hradí kosmetického přípravku zvyšuje lesk, pružnost a vitalitu vlasů.

Levandulový olej - je jedním z nejvíce relaxační, analgetické a antidepresivní jedná oleje. Doporučuje se při nespavosti. Snižuje vysoký krevní tlak a upravují srdeční funkce. Podporuje vylučování toxinů, vyživuje a regeneruje pokožku. Neutralizuje nepříjemný tělesný pach. Má schopnost k léčbě popálenin, vyhlazuje a regeneruje pokožku.

Bulharská růže - úžasný bohaté složení s více než 1600 složek. Kombinuje protizánětlivý, regenerační, hojivé a omlazující vlastnosti. Výzkum prokázal vysokou biologickou aktivitu jako obecné tonikum, regenerační a proti naposledno místo afrodizirashto působení těla. Změkčuje, hydratuje, stimuluje a omlazuje tkáně.

I v malém množství našich výrobků dosáhnout dramatický vliv na pokožku a vlasy!