Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Mediskin Repelent sprey pro děti 100 ml

Objednací kód: 3800010508988
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
159 Kč
79 Kč
Přírodní repelenty proti komárům a klíšťatům. Chcete si užít procházky lesem, dovolenou v teplých krajích i večerní posezení na zahradě, aniž byste museli snášet útoky krvelačného hmyzu? Pak jste tady správně.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Značka  Mediskin
Sekce AKCE

Chcete si užít procházky lesem, dovolenou v teplých krajích i večerní posezení na zahradě, aniž byste se museli snášet útoky krvelačného hmyzu? Pak jste tady správně.

Myslete na své zdraví a rozlučte se s otravnými komáry a klíšťaty a předejděte nebezpečným onemocněním, jež tento hmyz přenáší. Vysoce účinný repelent Mediskin DB v sobě kombinuje ty nejúčinnější látky a zajistí vám tak maximální ochranu, navíc vydrží až dlouhých 5 hodin.

 

Repelent proti komárům a klíšťatům MEDISKIN DB 

Biocid je repelent, který chrání před komáry a klíšťaty po dobu až 5 hodin.

Hlavní skupina 3 - Hubení škůdců. Produkt typu 19 - Atraktanty a repelenty.

Kategorie produktu: profesionální a hromadné.

Účinná látka: N,N-diethyl-m-toluamid, CAS № 134-62-3, 10,0 g / 100 g a Geraniol, CAS № 106-24-1, 0,05 g / 100 g.

Způsob použití: Biocid je připraven k použití (kapalina). Aplikuje se jako sprejová pumpa. Před použití dobře protřepejte. Aplikuje se na exponované části těla (obličej, krk, končetiny), které jsou vystaveny kousnutí, nastříká se ze vzdálenosti 15-20 cm od povrchu a nanese se v rovnoměrné tenké vrstvě. Nestříkejte přímo na obličej. Při ošetření obličeje se přípravek nejprve nastříká na dlaň a poté se jemně aplikuje, aniž by působil na oči a ústa. Nepoužívat u dětí do 2 let. U dětí by měl ošetření pokožky provádět dospělý, který si přípravek nanese do dlaní a potírá pokožku dítěte. Repelent by neměl malým dětem spadnout na dlaně, aby ho nespolykaly a nedostaly se do kontaktu s očima. Aplikuje se jednou denně. Míra spotřeby: dokud pokožka nezvlhne. Doba trvání repelentního účinku: až 5 hodin. Interval mezi ošetřeními: U dospělých lze ošetření opakovat po uplynutí doby repelentního účinku. Neaplikujte na poraněnou a podrážděnou pokožku. Neaplikujte pod oděv. U dětí by měl být biocid aplikován opatrně na omezenější exponované povrchy a zbytek těla by měl být chráněn před oblečením (nejlépe dlouhými kalhotami nebo oblečením s dlouhým rukávem).

Po použití si umyjte ruce mýdlem a vodou. Po kontaktu s hmyzem a klíšťaty omyjte oblast kůže, na kterou byl biocid aplikován, velkým množstvím vody a mýdla. V případě podráždění přerušte používání.

POZORNOST! H226 Hořlavá kapalina a páry. H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

Je-li nutná lékařská pomoc, noste obal nebo štítek produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte štítek. Chraňte před teplem / jiskrami / otevřeným plamenem / horkými povrchy. KOUŘENÍ ZAKÁZÁNO.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou nasazeny a lze je snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. V případě dlouhodobého podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte nádobu těsně uzavřenou. Obsah/nádobu zlikvidujte v souladu s předpisy.

hodnocení Rosaimpex

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Výrobce Rosaimpex
Parfemace Bez parfemace
Určení Proti komárům
Doporučený věk od 2 let
Forma Ve spreji
Vlastnosti Vhodný pro děti
Určení Klíšťatům
Aplikace Na pokožku
Složení INGREDIENTS / INCI/: AQUA, ALCOHOL DENAT. N,N-DIETHYL-M-TOLUAMIDE (DEET), PROPYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 20, GERANIOL, CYMBOPOGON FLEXUOSUS OIL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

+420 773 541 510