Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

ACHROACTIVE Max Zesvětlující pleťová maska 75 ml

Objednací kód: 3800010502290
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
99 Kč
79 Kč
Je klinicky dokázáno, že po 28- denním podávání ACHROMACHYL™ bylo vypozorováno toto:
- 21% snížení pigmentace pleti
- 67% zlepšení barvy pleti
- 36 % snížení obsahu melaninu v melanocytech.
Bělic maska pomáhá odstranit nebo zesvětlit pigmentové skvrny.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Zesvětlující pleťová maska α + β – hydroxy kyselin exfoliují odumřelé kožní buňky a pomáhají snadnějšímu pronikání bělících látek. Viditelně odstraňuje tmavé skvrny, zesvětluje a dodává pleti zářivý vzhled. Doporučeno pro použití s jinými sériemi výrobků ACHROACTIVE ® Max -Bělící krém na obličej a Intenzivní bělící sérum

Je klinicky dokázáno, že po 28- denním podávání ACHROMACHYL™ bylo vypozorováno toto:
- 21% snížení pigmentace pleti
- 67% zlepšení barvy pleti
- 36 % snížení obsahu melaninu v melanocytech.
Bělic maska pomáhá odstranit nebo zesvětlit pigmentové skvrny.

 

Použití: Naneste jemnými pohyby na čistou pokožku obličeje a krku, aby se zabránilo oblast očí a úst. Nechte působit 20 minut. Opláchněte vodou. Doporučené použití: 1-2 týdně. Krém nesmí užívat děti mladší 3 let!

 

MNOHO LIDÍ TRÁPÍ PROBLEMATICKÁ (PLEŤ) "PIGMENTACE PLETI"…
PŘÍPRAVKY ŘADY ACHROACTIVE® МАХ REŠÍ TENTO PROBLÉM
PROSTŘEDNICTVÍM: -ACHROMACHYL™ -α + β – HYDROXY KYSELIN

Bělící produkty ACHROACTIVE ® МАХ  maximální výsledek ze tří produktů!

Barva pleti je závislá na tvorbě a hromadění v epitelových buňkách (melanocytech) pigmentu – melaninu. V melanocytech se hromadí thyrozin a pomocí enzymu tyrozinázy vyrábí melanin. Melaninová zrnka se přenášejí i do sousedních buněk – do keratinocytů. V závislosti na množství melaninu, který je přenesen keratinocyty, je regulován odstín pleti.
UV- záření urychlují aktivitu enzymu thyronázy a tím i tvorbu melaninu. Jiné faktory, které mají vliv na pigmentaci pleti jsou: hormonální problémy, genetické faktory, léky a léčiva.


  – patent amerických laboratoří ISP. Toto je nová biologicky aktivní látka rostlinného původu, z rostlin rodu Brassicacea, je výtažkem z květů řepky olejné. Zesvětlení pleti a snižování počtu (stařeckých) pigmentových skvrn je následkem zastavení reakce thyronázy, která je odpovědná za syntézu melaninu, přičemž se takto snižuje jeho množství.

- α + β – hydroxykyseliny, které „pročišťují” keratinové buňky a „stírají” povrchové hromadění melaninu. Po důkladném a dobrém „pročištění” pomáhá plnému proniknutí aktivních složek, které  působí hlouběji v kůži.
- UV-filtr – Ochrana pleti před UV- zářením snižuje nejen produkování melaninu, ale také chrání před vytvářením volných radikálů a před předčasným stárnutím.

 

 

hodnocení Rosaimpex

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Výrobce Rosaimpex
Typ pleti Problematická
Účinek Proti pigmentovým skvrnám
Způsob použití Smývací
Peeling Pleťový
Typ výživy Maska
Složení INCI: AQUA, KAOLIN, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH 20, OCTYLDECANOL, DICAPRYLYL ETHER, PARAFFINUIM LIQUIDUM, CETEARYL ALCOHOL, LACTIC ACID, GLYCOLIC ACID, CITRIC ACID, MALIC ACID, SALICYLIC ACID, DMDM HYDANTOIN, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, SODIUM HYDROXIDE, PARFUM.

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

+420 773 541 510