Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Regal Age Control denní krém proti vráskám Botulin effect a Hyaluron Lift 50 ml

Objednací kód: 3800010513173
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
299 Kč
239 Kč
- pro všechny typy pleti
Krémové sametové složení, které zaručuje komplexní účinek proti vráskám.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Redukují mimické a hluboké vrásky. Kombinují botulin efekt s účinností kyseliny hyaluronové, která  „vyplňuje“ vrásky.  Hydratují plet‘ a zpevnují její kolagenovou strukturu. Vytvářejí ochrannou bariéru proti škodlivým vlivům. Jsou alternativou  botulin a injekcí s kyselinou hyaluronovou!

Použití: Aplikujte rano na vyčištěnou pleť obličeje a krku, vynechejte oblast kolem očí.

Běh času je neúprosný. Roky, které nás činí méně přitažlivými, zanechávají na obličeji stopy prožitých radostí i potlačených zklamání. Vrásky jsou tím, s čím se často smiřujeme. Pokud se však rozhodneme vyhlásit jim válku, existuje způsob jak vyhrát? Odpověď zní: Pomocí nejinovativnější kosmetiky: REGAL Age control, kombinující obě nejnovější a úspěšné metody v boji proti vráskám BOTULIN effect a Hyaluron lift.  Botulin efektu je dosaženo přidáním nejnovějšího hexapeptidu ARGIRELINE®, ovlivňující stahování obličejových svalů, což vede ke zmenšení hloubky vrásek. Jeho působení je naprosto identické s působením a výsledky botulinového toxinu. Jeho činnost spočívá v imitování N – konce SNAP – 25, který bojuje se SNAP-25 o pozici v SNARE komplexu, nebo následně moduluje jeho tvorbu. Je-li SNARE-komplex mírně destabilizovaný, nervové impulsy se nemohou efektivně uvolnit a následně se zmírní svalové stahy, čímž se snižuje i vznik linek a vrásek. Námi používaná aktivní látka ARGIRELINE® současně demonstruje vysokou efektivnost při potlačení SNARE komplexu a potlačení uvolňování katecholaminů (noradrenalinu a adrenalinu), které taktéž zapříčiňují vznik vrásek.

Pro absolutní lifting je použitá nová technologie HYALURON LIFT. - Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí pleti a pojivové tkáně. Váže na sebe molekuly vody, čímž obnovuje vodní rovnováhu a navrací pleti elasticitu. S přibývajícím věkem obsah kyseliny hyaluronové výrazně ubývá a pojivová tkáň ztrácí svoji podpůrnou látku. Abychom vrátili zpět tyto procesy, využíváme pro omlazení pleti metodu HYALURON LIFT, prostřednictvím které dodáváme pleti kyselinu hyaluronovou. Zvýšením jejího obsahu se pleti navrací její pružnost a vrásky se vyhlazují do hloubky. Kyselina hyaluronová nejen váže a udržuje vláhu v rohové vrstvě pleti, ale také vytváří na povrchu ochranný film. Zabraňuje vypařování vláhy a zamezuje dehydrataci i v hlubších epidermálních vrstvách. Umožňuje odstranit jemné linky a vrásky kolem očí a rtů. Osvěžuje pleť obličeje, krku i dekoltu. V boji proti vráskám využíváme i mnoho dalších anti-age látek: jojobový a avokádový olej, speciální filtry proti UV paprskům, vitamíny a rostlinné výtažky. Přípravky REGAL Age Control BOTULIN effect a HYALURON lift redukují mimické linky a hluboké vrásky. Kombinují botoxový efekt s účinkem kyseliny hyaluronové, která „vyplňuje“ vrásky. Hydratují pleť a posilují její strukturu. Vytvářejí ochranou bariéru proti škodlivým vlivům. 

Alternativa botulin a injekcí kyseliny hyaluronové!
hodnocení Rosaimpex

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Výrobce Rosaimpex
Typ pleti Všechny typy
Účinek Proti vráskám
Doby používání Denní
Věk 25+
Určení Unisex
Specifické složení S kolagenem
Typy produktů Krém

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

+420 773 541 510