Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Leganza Barvící balzám na vlasy Lilek 52 150 ml

Objednací kód: 3800010505802
Dostupnost: NA DOTAZ
89 Kč
BEZ: amoniak, peroxid vodíku, PPD, parabeny. Na odbarvené vlasy, světlý blond, tmavý blond, hnědé a šedivé vlasy. Barvení pomocí olejů. Unikátní krémová formula, kdy jsou barvicí pigmenty rozpuštěné v kombinaci ze sedmi organických, čistých, 100% naturálních olejů.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

NOVINKA  LEGANZA Barvíci balzámy 7 Oils (16 colours) Italská formula -BEZ: amoniak, peroxid vodíku, PPD, parabeny.

Vlasová kosmetika LEGANZA, vyzkoušena italskými kadeřníky, pomáhá řešit určitý druh problému s vlasy. Spojuje v sobě aktivní formule, bohatých na jedny z nejcennějších přírodních produktů, které navrátí zdraví a krásu Vaším vlasům!

Nový barvící systém zpracovaný dle tachnologie 7 Oils Color – Barvení pomocí olejů. Unikátní krémová formula, kdy jsou barvicí pigmenty rozpuštěné v kombinaci ze sedmi organických, čistých, 100% naturálních olejů. Ty přenášejí barvící pigmenty přímo do struktury vlasů, čímž zabezpečují sytost barvy a brilantní lesk. 7 Oils Color  -  speciální selekce, tvořená  sedmi druhy olejů  - z arganu, makadam, avokada, šji, jojoby, oliv a mandlí.

APLIKACE: Nasaďte si ochranné rukavice a pláštěnku. Nanášejte rovnoměrně na čisté a vlhké vlasy. Dobu působení určujete podle tabulky. Po obarvení umývejte vlasy vodou tak dlouho, dokud není voda čirá. U velmi světlých nebo silně odbarvených vlasů je možno dosáhnout velmi intezivního odstínu.

Světlý blond ---40 min. Tmavý blond---40 min. Šedivé---45 min.

Odbarvené---30 min. Světlé hňedé--- 40 min. Hnědé---45 min.

TEST CITLIVOSTI: Na lihem ošetřené místo v ohybu lokte dejte malé množství balzámu. Jestliže se po uplynutí 24 hodin neobjeví podraždění nebo zarudnutí, můžete tento produkt použit.

hodnocení Rosaimpex


Hodnocení Rosaimpex na Heurece

Hodnocení najdete zde

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Odstín Lilek
Metoda barvení Oživení barvy
Typ produktu Balzám
Určení Unisex
Forma barvy Tekutá
Doba trvání Semipermanentní
Vlastnosti a složení Bez amoniaku
Výrobce Rosaimpex
Typ vlasů Barvené
Specifické složení Bez parabenů
Specifické složení Přírodní

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

+420 773 541 510