Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Leganza Barvící balzám Platinový blond 90 150 ml

Objednací kód: 3800010505840
Dostupnost: NA DOTAZ
89 Kč
NOVINKA Leganza Barvíci balzámy 7 Oils (16 colours) italská Formula -Bez: amoniak, peroxid vodíku, PPD, parabeny. Barvení Pomocí OLEJŮ. Unikátní krémová formula, kdy jsou barvicí pigmenty rozpuštěné v kombinaci ze sedmi organických, čistých, 100% naturálních olejů.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Vlasová kosmetika LEGANZA, vyzkoušena italskými kadeřníky, pomáhá řešit určitý druh problému s vlasy. Spojuje v sobě aktivní formule, bohatých na jedny z nejcennějších přírodních produktů, které navrátí zdraví a krásu Vaším vlasům!

Nový barvící systém zpracovaný dle tachnologie 7 Oils Color – Barvení Pomocí OLEJŮ. Unikátní krémová formula, kdy jsou barvicí pigmenty rozpuštěné v kombinaci ze sedmi organických, čistých, 100% naturálních olejů. Ty přenášejí barvící pigmenty přímo do struktury vlasů, čímž zabezpečují sytost barvy a brilantní lesk. 7 Oils Color  -  speciální selekce, tvořená  sedmi druhy olejů  - z arganu, makadam, avokada, šji, jojoby, oliv a mandlí.  

APLIKACE: Nasaďte si ochranné rukavice a pláštěnku. Nanášejte rovnoměrně na čisté a vlhké vlasy. Dobu působení určujete podle tabulky. Po obarvení umývejte vlasy vodou tak dlouho, dokud není voda čirá. U velmi světlých nebo silně odbarvených vlasů je možno dosáhnout velmi intezivního odstínu.

TEST CITLIVOSTI: Na lihem ošetřené místo v ohybu lokte dejte malé množství balzámu. Jestliže se po uplynutí 24 hodin neobjeví podraždění nebo zarudnutí, můžete tento produkt použit.

Světlý blond - 10 min. Tmavý blond - 10 min. Šedivé - 30 min. Odbarvené - 5 min.

Světlé hňedé -  X. Hnědé -  X.

hodnocení Rosaimpex


Hodnocení Rosaimpex na Heurece

Hodnocení najdete zde

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Odstín Platinový Blond
Metoda barvení Oživení barvy
Typ produktu Balzám
Určení Unisex
Forma barvy Tekutá
Doba trvání Semipermanentní
Vlastnosti a složení Bez amoniaku
Výrobce Rosaimpex
Typ vlasů Barvené
Specifické složení Bez parabenů
Specifické složení Přírodní

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

+420 773 541 510