Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Prestige Rose a Pearla BIO ružova voda 135ml

Objednací kód: 3800010503471
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
110 Kč
Vhodná pro všechny typy pleti a to zejména pomáhá při léčbě akné a záněty kůže. Krystalové kapky Bulharské růže, bohatých na antioxidanty, změkčují, uklidňují  a omlazují pleť.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Krystalové kapky Bulharské růže, bohatých na antioxidanty, změkčují, uklidňují  a omlazují pleť.

Výtažek z bulharské růže obsahuje vzácný esenciální bulharský růžový olej, celosvětové měřítko kvality.

Vhodná pro všechny typy pleti, a to zejména pomáhá při léčbě akné a záněty kůže.

POUŽITÍ:. Nanášejte na obličej a krk pomocí navlhčeného vatového tamponu.

 

 
Starověcí Peršané říkali:
„Růže je jediná věc, kterou si můžete vzít s sebou na věčnost, protože nepochází z našeho světa.“

AKTIVNÍ SLOŽKY:  *Růžový olej - Damašské růže, Rosa Damascena

Produkty z kosmetické řady Prestige Rosa a Perla jsou vytvořeny k tomu, aby Vám darovaly krásu, zdraví a kouzlo těch nejkrásnějších darů Bulharska. Jsou kombinací vědy, inovací, přírodního bohatství a moderních kosmetologických postupů.

Do bulharských zemí se dostala již před staletími z Asie. Během 19. století se druh Rosa Damascena stal největším bohatstvím regionu Kazanlak -  a také symbolem Bulharska. Díky unikátním klimatickým podmínkám a půdě se z něžné návštěvy postupně stala samostatná odrůda, která se odlišuje od ostatních růží, ze kterých se vyrábí růžový olej v dalších zemích.  

Tak na počátku 19. století získala své jméno „Kazanlacká“ růže a Podbalkánskému údolí se začalo říkat Údolí růží.  Její květy přinášejí mládí, krásu a vytříbenost již 300 let, tak dlouho totiž sahá tradice jejího pěstování.

Kosmetika  obsahující BULHARSKÝ RŮŽOVÝ OLEJ má registrované CHRÁNĚNÉ ZEMĚPISNÉ OZNAČENÍ – P.G.I.  a je zachována 300 letá tradice destilačního postupu růžového květu ROSA DAMASCENA MILL.

Není to náhoda, že růžový olej je považován za aromatické zlato Bulharska. Pyšní se unikátními vlastnostmi a bohatou opojnou vůní, která omlazuje a regeneruje pleť.   Růžový olej obsahuje perfektně vyvážené omega 3 a omega 6 esenciální mastné kyseliny a také kyselinu retinovou (v podobě vitamínu A), které pleti dodávají hydrataci, pružnost a pomáhají v boji proti stárnutí.

 

Z Bulharska pochází 70 % světové produkce růžového oleje. Na výrobu 1 g růžového oleje je třeba 3 až 3,5 kg okvětních lístků. 

hodnocení Rosaimpex

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Výrobce Rosaimpex
Určení Unisex
Specifické složení S přírodními složkami
Specifické složení Přírodní
Typ pleti Všechny typy
Typ pleti Všechny typy
Aktivní látky růžový olej
Věk 15+
Složení INCI: AQUA, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER.

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

+420 773 541 510