Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Regal Q10 Edelweiss antioxidační noční pleťový krém 50 ml

Objednací kód: 3800010503563
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
159 Kč
79 Kč
Pro normální až suchou pleť. Obnovuje, vyživuje a chrání pleť během noci. Je bohatý na koenzym Q10, olej z Baobabu a Protěže alpské - Edelweiss. Baobabový olej je bohatý na kyselinu linolovou (omega-6), hydratuje a má antioxidační vlastnosti.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Značka  Regal Q10

Obnovuje, vyživuje a chrání pleť během noci. Je bohatý na koenzym Q10, olej z Baobabu a Protěže alpské. Baobabový olej je bohatý na kyselinu linolovou (omega-6), hydratuje a má antioxidační vlastnosti.

Protěž alpská je známá svoji jedinečnou odolnosti vůči chladu, UV záření a teplotních změn. Výtažek z Protěže alpské má silné antioxidační vlastnosti. Krém pomáhá v boji proti stárnutí pleti.

POUŽITÍ: Nanášejte večer na důkladně vyčištěnou a odlíčenou pokožku obličeje a šíje, vyhněte se oblasti kolem očí.

Edelweiss je symbolem Alp. Jeho název pochází z německého slova „edel“, které znamená „ušlechtilý“ a „weiss“, které znamená „bílý“.

Edelweiss roste na loukách a hlavně na vápencových skalách v nadmořské výšce 1500 – 3400 m.

Ve svém přirozeném prostředí je tato rostlina vystavena silnému UV záření, nízkému atmosférickému tlaku, extrémním teplotám a změnám vlhkosti. V průběhu svého vývoje si Edelweiss vyvinula ochranné metabolity optimalizované přírodou po tisíce a tisíce let.

Tyto sloučeniny poskytují pleti užitečnou ochranu se zklidňujícím účinkem pro podrážděnou pokožku, jedná se o vysoce výkonný antioxidant s radikálními čistícími vlastnostmi, což dělá tuto ingredienci ideální pro použití v anti-aging produktech pro stresovanou a citlivou pleť.

LEONTOPODIUM ALPINUM Cass. – protěž alpská / plesnivec alpínsky.

  • Syn.: Gnaphalium leontopodium L., Leontopodium nivale subsp. alpinum (Cass.) Greuter
  • Česká jména: protěž horní (Sloboda 1852), protěž alpská (Polívka 1912), plesnivec alpinský (Dostál 1950), protěž alpská (Dostál 1989, Mareček 1997), plesnivec alpský (Kubát 2002, Slavík 2004).
  • Slovenská jména: plesnivec holní (Reuss 1853), plesnivec alpínsky (Dostál 1950, Marhold-Hindák 1998).
  • Čeleď: Asteraceae Martinov – hvězdnicovité.
  • Rozšíření: Horské oblasti Evropy – Pyreneje, Jura, Alpy, Apeniny, Karpaty, hory Balkánského poloostrova. U nás tento druh neroste, byl pouze na několika lokalitách vysazen (např. Klínovec, Boubín, vrch Klíč u České Lípy, Rejvíz), na Slovensku se vyskytuje ve vyšších polohách Karpat (Velká Fatra, Nízké, Západní a Belianské Tatry, Chočské vrchy aj.).


 

hodnocení Rosaimpex

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Výrobce Rosaimpex
Typ pleti normální a suchou pleť
Určení Unisex
Doby používání Noční
Účinek Vyživující
Věk 15+
Specifické složení Bez parabenů
Typy produktů Krém

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

Alternativy Regal Q10 Edelweiss antioxidační noční pleťový krém 50 ml

+420 773 541 510