Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Herbal Time Henna přírodní barva na vlasy 10 Přírodní hnědá 75 ml

Objednací kód: 3800010501248
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
129 Kč
Neobsahuje čpavek, peroxid vodíku, PPD, parabenů. Hotový a snadné použití. Nové složení HERBAL TIME neobsahuje amoniak a okysličovadlo. Výtažek z kopřivou a vitamín F společně z olivovým olejem dodají Vaším vlasům jedinečný lesk, pevnost a usnadňují rozčesávání.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Značka  Herbal Time

Henna - BIO Krémová henna na vlasy.

Nové složení HERBAL TIME neobsahuje amoniak a okysličovadlo. Jemně barví a vyživuje vlasy. Kombinace moderních technologií a starodávné tradice barvení s přírodní hennou zaručují perfektní výsledek v harmonie s přírodou.

Výtažek z kopřivou a vitamín F společně z olivovým olejem dodají Vaším vlasům jedinečný lesk, pevnost a usnadňují rozčesávání.

Barvící krémová henna HERBAL TIME představuje inovační produkt založený na přírodním složení se střední trvalostí barvení je vhodný pro:

- celkové barvení vlasů.

- udržování barvy mezi dvěma barveními z oxidační barvou na vlasy.

-melírování.

Speciální složení zaručuje až 70-80% krytí šedých vlasů.

Barva obvykle vydrží 3-6 umytí.

Barvící krémová henna HERBAL TIME je moderní výrobek, který má ve srovnání z tradičními oxidačními barvami na vlasy a práškovými hennamy, následující výhody:

Hotový a snadné použití. Běžná doba pro celkovou aplikaci je 30-90 min. (U práškových henny je to od 1-do 5-6 hodin).

Speciální Herbal –složení z výtažkem s kopřivy, 100% olivového oleje, ricinového oleje a výtažku z henny (Cassia fistula a Cassia italica) nejenom vlasy šetří, ale zlepšují i jejich strukturu, vlasy jsou vitálnější a lesklejší.

Obsahuje komplex kondicionérů usnadňujících rozčesávání vlasů, zlepšují jejich strukturu a přidávají lesk a hebkost.

Neobsahuje PPD, resorcinol a 1–naftol, které najdete ve složeny tradičních barvy na vlasy, a na které je hodně uživatelů alergická.

Neobsahuje amoniak, monoetalonamin ani jiné alkalizační látky.

• Neobsahuje peroxid vodíku ani jiné oxidační látky poškozující vlasového vlákno.

• Má normální pH (4-5), které je blízké tomu, které má vlasové vlákno.

• Speciální Herbal –složení umožňuje okamžité barvení, poté je možné na něj aplikovat oxidační barvou na vlasy(na rozdíl od práškových henny).

• Při dlouhodobém použití neničí strukturu vlasu (na rozdíl od práškových henny), nýbrž díky výtažkům z kopřivy, 100% olivového oleje, ricinového oleje, výtažkům s henny (Cassia fistula a Cassia italica) a vitamínu F, zpevňuje vlas a obnovuje jeho pevnost a lesk.

• Ve výrobku je výtažek z bezbarvé henny (Cassia fistula) a výtažek s přírodní henny (Cassia italica) ve speciální aktivní formě na rozdíl od práškový henny.

• Výrobek je vhodný pro lidi z citlivou pokožkou, alergických na okysličovadla a barvy na vlasy.

Možnost vzniku alergické reakce při použití tohoto výrobku je ve srovnání z barvou na vlasy mnohem menší.

• Výrobek je vhodný pro muže.

Tento výrobek není oxidační barva, a proto je možné, že u lidí s zcela bílými nebo šedivými vlasy, krytí nebude optimální. V těchto případech bude nutné pro dosažení většího efektu opakovaná aplikace přípravku, především u kořínků. Výrobek vlasy nezesvětluje, proto není vhodný, pokud si přejete docílit světlejší odstín, než je Vaše nynější barva. V takových případech můžete použít výrobek pro tónování nebo zvýšení lesku a jasu Vaší barvy. Pokud chcete vlasy zesvětlit, doporučujeme použít některý výrobek s řady (Blond Time Odbarvovací přípravky). Výrobek je vhodný pro barvení stejným odstínem nebo pro ztmavení vlasů o 1 odstín.

Pozorně si přečtěte návod k použití a přiložené k něm bezpečnostní pokyny.

hodnocení Rosaimpex


Hodnocení Rosaimpex na Heurece

Hodnocení najdete zde

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Výrobce Rosaimpex
Odstín Hnědá
Metoda barvení Komplexní obarvení
Určení Unisex
Forma barvy Krémová
Doba trvání Semipermanentní
Vlastnosti a složení Bez alergenů PPD a PTD
Obsah balení Rukavice

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

Alternativy Herbal Time Henna přírodní barva na vlasy 10 Přírodní hnědá 75 ml

+420 773 541 510