Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Leganza Barvící balzám Perlový 91 150 ml

Objednací kód: 3800010505857
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
89 Kč
Bez: amoniak, peroxid vodíku, PPD, parabeny. Na odbarvené, světlý blond vlasy. Nový barvící systém zpracovaný dle tachnologie 7 Oils Color – BARVENÍ POMOCÍ OLEJŮ. Unikátní krémová formula, kdy jsou barvicí pigmenty rozpuštěné v kombinaci ze sedmi organických, čistých, 100% naturálních olejů.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Značka  Leganza Coloring

NOVINKA  LEGANZA Barvíci balzámy 7 Oils (16 colours)ITALSKÁ FORMULA -BEZ: amoniak, peroxid vodíku, PPD, parabeny

Vlasová kosmetika LEGANZA, vyzkoušena italskými kadeřníky, pomáhá řešit určitý druh problému s vlasy. Spojuje v sobě aktivní formule, bohatých na jedny z nejcennějších přírodních produktů, které navrátí zdraví a krásu Vaším vlasům!

Nový barvící systém zpracovaný dle tachnologie 7 Oils Color – BARVENÍ POMOCÍ OLEJŮ. Unikátní krémová formula, kdy jsou barvicí pigmenty rozpuštěné v kombinaci ze sedmi organických, čistých, 100% naturálních olejů. Ty přenášejí barvící pigmenty přímo do struktury vlasů, čímž zabezpečují sytost barvy a brilantní lesk. 7 Oils Color  -  speciální selekce, tvořená  sedmi druhy olejů  - z arganu, makadam, avokada, šji, jojoby, oliv a mandlí.

APLIKACE: Nasaďte si ochranné rukavice a pláštěnku. Nanášejte rovnoměrně na čisté a vlhké vlasy. Dobu působení určujete podle tabulky. Po obarvení umývejte vlasy vodou tak dlouho, dokud není voda čirá. U velmi světlých nebo silně odbarvených vlasů je možno dosáhnout velmi intezivního odstínu.

Světlý blond ---15 min. Tmavý blond---15 min. Šedivé---45 min. Odbarvené---5 min. Světlé hňedé---  X. Hnědé---    X

hodnocení Rosaimpex


Hodnocení Rosaimpex na Heurece

Hodnocení najdete zde

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Odstín Perla
Metoda barvení Oživení barvy
Typ produktu Balzám
Určení Unisex
Forma barvy Tekutá
Doba trvání Semipermanentní
Vlastnosti a složení Bez amoniaku
Výrobce Rosaimpex
Typ vlasů Barvené
Specifické složení Bez parabenů
Specifické složení Přírodní

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

Alternativy Leganza Barvící balzám Perlový 91 150 ml

+420 773 541 510