Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Blond Time Supra 3 Odstraňovač barvy z vlasů 120 ml

Objednací kód: 3800010511131
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
129 Kč
103 Kč
Odbarvovač na vlasy zesvětluje o 7 odstínů, anti-žlutý efekt: složení bez amoniaku. Max blond-super je výrobek, kterým můžete lehce odbarvit jak celé vlasy, tak i jednotlivé prameny.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Značka  Blond Time

Odbarvovací přípravek na vlasy Blond Time MAX Blond Supra. Prestige MAX BLOND-Super neobsahuje amoniak. Lze použít jak na přirozené vlasy, tak i na vlasy barvené.

Lze použít jak k odbarvení všech vlasů, tak i jednotlivých pramenů. Modré pigmenty, vytvořené zcela dokonalými novými technologiemi, jsou součásti nejen odbarvovacího prášku, ale i krémového kondicionéru.

Tímto způsoben se ještě více zesílí odbarvovací efekt výrobku a nedochází k poškození vlasů. MAX BLOND-Super je výrobek, kterým můžete lehce odbarvit jak celé vlasy, tak i jednotlivé prameny. Výrobek lze používat při domácích podmínkách. Použití výrobku Prestige MAX BLOND-Super. Vám umožňuje odbarvit vlasy až o 7odstínů.Prestige MAX BLOND jemně vytahuje pigmenty z vlasu bez toho, aby je poškozovala.

V závislosti na původní barvě vlasů proces zesvětlování může procházet přes červené a/nebo oranžové odstíny, které postupně přecházejí v blond barvu. Z tohoto důvodu není dobré dobu působení zkracovat.

hodnocení Rosaimpex

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Výrobce Rosaimpex
Odstín zesvětlovač
Metoda barvení Odbarvení či zesvětlení
Forma barvy Tekutá
Doba trvání Permanentní
Obsah balení Rukavice

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

Alternativy Blond Time Supra 3 Odstraňovač barvy z vlasů 120 ml

+420 773 541 510