Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Prestige Rose a Pearl obnovující maska 75 ml

Objednací kód: 3800010516525
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
119 Kč
pro všechny typy pleti. Obsahuje výtažek z damašské růže - Rosa Damascena. Krystalové kapky bulharské růže jsou bohaté na antioxidanty. Maska je vhodná pro všechny typy pleti, má čistící efekt, vyhlazuje vrásky a pleť zůstává po použití pružná a jemná.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Maska obsahuje krystalové kapky bulharské růže bohaté na antioxidanty. Bohaté minerální složení jemných částic přírodního jílu, který je součásti masky, nejenom hloubkově odstraňuje nečistoty z pleti, ale zároveň jí dodává stopové prvky. Maska revitalizuje pleť do hloubky pomocí výtažku z perel a bulharské růže.

Výtažek z perly obsahuje proteinové komplexy, aminokyseliny a polysacharidy, které zvyšují obsah vláhy v pleti a přidávají ji zářivý odstín. Krystalové kapky bulharské růže, bohaté na antioxidanty, změkčují, uklidňují a omlazují pleť. Výtažek z bulharské růže obsahuje vzácný esenciální bulharský růžový olej. Maska je vhodná pro všechny typy pleti, má čistící efekt, vyhlazuje vrásky a pleť zůstává po použití pružná a jemná.

POUŽITÍ: Aplikujte masku jemnými pohyby na čistý obličej a šíji. Nechte působit 20 minut. Poté opláchněte vlažnou vodou.

Starověcí Peršané říkali: „Růže je jediná věc, kterou si můžete vzít s sebou na věčnost, protože nepochází z našeho světa.“ Produkty z kosmetické řady Prestige Rose a Pearl jsou vytvořeny, aby Vám darovaly krásu, zdraví a kouzlo z těch nejkrásnějších darů Bulharska. Jsou kombinací vědy, inovací, přírodního bohatství a moderních kosmetologických postupů. Bulharská růže se do bulharských zemí se dostala již před staletími z Asie. Během 19. století se druh Rosa Damascena stal největším bohatstvím regionu Kazanlak - a také symbolem Bulharska. Díky unikátním klimatickým podmínkám a půdě se postupně z této růže stala samostatná odrůda, která se odlišuje od ostatních růží, ze kterých se vyrábí růžový olej v dalších zemích.

Tak na počátku 19. století získala své jméno „Kazanlacká“ růže a Podbalkánskému údolí se začalo říkat Údolí růží. Její květy přinášejí mládí, krásu a vytříbenost již 300 let, tak dlouho totiž sahá tradice jejího pěstování. Kosmetika obsahující Bulharský růžový olej má registrované chráněné zeměpisné ozačení – P.G.I. a je zde zachována 300 letá tradice destilačního postupu růžového květu Rosa damascena mill.

Není to náhoda, že růžový olej je považován za aromatické zlato Bulharska. Pyšní se unikátními vlastnostmi a bohatou opojnou vůní, která omlazuje a regeneruje pleť. Růžový olej obsahuje perfektně vyvážené omega 3 a omega 6 esenciální mastné kyseliny a také kyselinu retinovou (v podobě vitamínu A), které pleti dodávají hydrataci, pružnost a pomáhají v boji proti stárnutí. Z Bulharska pochází 70 % světové produkce růžového oleje. Na výrobu 1 g růžového oleje je třeba 3 až 3,5 kg okvětních lístků.

hodnocení Rosaimpex


Hodnocení Rosaimpex na Heurece

Hodnocení najdete zde

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Typ pleti Všechny typy
Účinek Čištění
Způsob použití Smývací
Složení Bez parabenů
Peeling Pleťový
Aktivní látky růžový olej
Typ výživy Maska
Výrobce Rosaimpex

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

+420 773 541 510