Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Blond time Silver Effect 2 odbarvovač na vlasy 135 ml

Objednací kód: 3800010500753
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
129 Kč
Zesvětluje vlasy až o 4 odstíny + Silver Effect (stříbrný efekt).Jedinečné gelové složení, obohacené výtažkem z leknínu, dodává vlasům jemný perleťový nádech a vlasy působí zdravě a přirozené.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Značka  Blond Time

Odbarvovací přípravek na vlasy Blond Silver Effect. Zesvětlující výrobek na vlasy. Zesvětlující gel + Oxidant + Krémový kondicionér. Nová dimenze mezi zesvětlujícími přípravky!! UPOZORNĚNÍ: Obsahuje čpavek, resorcinol, fenylendiaminy a peroxid vodíku. Nepoužívejte k barvení řas a obočí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte čistou vodou. Používejte přiložené rukavice. Přípravek může způsobit alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vlasy po aplikaci důkladně opláchněte. Barvy na vlasy mohou způsobit těžké alergické reakce. Před použitím přípravku proveďte test kožní snášenlivosti. Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi.

Výrobek není určen k používání pro osoby mladší 16 let. Dočasné tetování „černou hennou“ může zvýšit riziko alergie. Nebarvěte si vlasy, pokud:- máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy;- jste již někdy zaznamenali nějakou reakci po barvení vlasů;- jste již vminulosti zaznamenali reakci na dočasné tetování „černou hennou“.Zesvětlující gel : Oxidant – 1 : 2Pomocí výrobku můžete snadno a bezpečně: zesvětlit přirozenou barvu Vašich vlasů bez nepříjemného žlutého nádechu, charakteristického pro klasické zesvětlující výrobky.

hodnocení Rosaimpex


Hodnocení Rosaimpex na Heurece

Hodnocení najdete zde

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Výrobce Rosaimpex
Metoda barvení Odbarvení či zesvětlení
Forma barvy Tekutá
Obsah balení Rukavice
Odstín zesvětlovač
Doba trvání Permanentní

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

+420 773 541 510