Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Leganza krém na ruce s Mateří kašička 75 ml

Objednací kód: 3800010506984
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
99 Kč
50 Kč
Ochranný krém na ruce s Mateří kašička. Obsách Mateří kašička (královskému želé) chrání pokožky rukou před škodlivými látkami v domácnosti, díky tomu, je kůže měkká a jemná.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Značka  Leganza
Sekce AKCE

Mateří kašička má řadu pozitivních účinků na lidské zdraví, neboť obsahuje vitamíny A, C, D, B1, B3, B5, B6, B7, B8 a B12, železo, draslík, chróm, mangan, 20 aminokyselin či kyselinu nukleovou, která podporuje buněčnou regeneraci.

Mateří kašička je ukázkou toho, co dokáže dokonalá výživa. Ze včelích zárodků, které jsou touto "superpotravou" krmeny jen první tři dny života, se vyvinou drobné dělnice, které žijí jen pár týdnů. Zato geneticky zcela totožná včelí královna, která mateří kašičku konzumuje po celý život, dorůstá dvojnásobné velikosti a dožívá se až pěti let.

Použití: Naneste na čistou pokožku rukou.

 

hodnocení Rosaimpex

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Výrobce Rosaimpex
Určení Unisex
Specifické složení Bez parabenů
Pumpičky Bez pumpičky
Účinek Ochranný
Specifické složení Přírodní
Vhodné pro Proti zarudnutí
Aktivní látky Med
Vůně Květinová
Typ pokožky Pro všechny typy pokožky

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

+420 773 541 510