Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Leganza sun ochranný sprej proti slunečnímu záření SPF 30 zaštíhlující 200 ml

Objednací kód: 3800010536950
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
279 Kč
195 Kč
Olejové sprej s ochranou proti slunečnímu záření SPF 30. Optimální ochrana s chladícím účinkem proti UV záření. Chrání buňky před stárnutím pokožky a agresivními vnějšími vlivy. Jedinečná složka UNISLIM ™ rozkládá tukové usazeniny, utahuje a tvaruje siluetu.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Značka  Leganza Sun

 

Olejové sprej s ochranou proti slunečnímu záření SPF 30

Optimální ochrana s chladícím účinkem proti UV záření. Chrání buňky před stárnutím pokožky a agresivními vnějšími vlivy. Jedinečná složka UNISLIM ™ rozkládá tukové usazeniny, utahuje a tvaruje siluetu. To je nejúžasnější způsob, jak zhubnout: zábava + tvarování siluety.

UNISLIM ™ je francouzská aktivní složka složená ze zelené kávy a Yerby Mate. Snižuje velikost adipocytů a pomáhá zničení a pronikání lipidů. Výrobek na ochranu proti slunečnímu záření hraje roli kosmetické liposukce.

- Snižující účinek {UNISLIM ™} 
- Chladící účinek 
- Bez oleje 
- Bez bílých stopu 
- Rozprašovací vzorec pro snadné použití 
- Vysoká ochrana

POUŽITÍ: Aplikujte spoustu výrobku po celém těle těsně předtím, než se vystavujete slunci. Snižování množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Pro zachování ochrany by měl být přípravek aplikován opakovaně, zvláště po pocení a plavání.

UPOZORNĚNÍ: Nezůstávejte příliš dlouho na slunci ani p0ři použití ochranných prostředků proti slunci. Nevystavujte děti a malé děti z přímého slunečního záření. Nadměrná expozice slunce je vážným ohrožením zdraví. Obsahuje alkohol. Děti jej nesmí používat. Uchovávejte mimo dosah hořlavých předmětů nebo žhavých materiálů. Neaplikujte na obličej, na oči ani na podrážděnou pokožku. Pokud se v těchto oblastech dostane část výrobku, okamžitě důkladně vypláchněte velkým množstvím vody.

hodnocení Rosaimpex


Hodnocení Rosaimpex na Heurece

Hodnocení najdete zde

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Výrobce Rosaimpex
Typ pleti Normální
Účinek Opalovací
Specifické složení Přírodní
Určení Pro dospělé
Fáze opalování Opalování
Rozsah Na tělo

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

+420 773 541 510