Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Prestige Rosa a Perla Pleťová voda s růžový olej 250 ml

Objednací kód: 3800010503624
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
179 Kč
54 Kč
Pleťová voda s krystalickými kapkami z Bulharské růže, které jsou bohaté na antioxidanty, změkčují, uklidňují a omlazují pleť. Výtažek z Bulharské růže obsahuje vzácný esenciální bulharský růžový olej, který je celosvětovým měřítkem kvality. Pro všechny typy pleti. Pomáhá při léčbě akné.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Pleťová voda s krystalickými kapkami z Bulharské růže, které jsou bohaté na antioxidanty, změkčují, uklidňují a omlazují pleť.

Výtažek z Bulharské růže obsahuje vzácný esenciální bulharský růžový olej, který je celosvětovým měřítkem kvality. Voda je vhodná pro všechny typy pleti. Pomáhá zejména při léčbě akné a zánětů kůže.

POUŽITÍ: Nanášejte na obličej a krk pomocí navlhčeného vatového tamponu.

Již starověcí Peršané říkali: „Růže je jediná věc, kterou si můžete vzít s sebou na věčnost, protože nepochází z našeho světa.“

AKTIVNÍ SLOŽKY: Růžový olej - Damašské růže, Rosa Damascena.

Produkty z kosmetické řady Prestige Rosa a Perla jsou vytvořeny k tomu, aby Vám předávaly krásu, zdraví a kouzlo těch nejkrásnějších darů Bulharska. Jsou kombinací vědy, inovací, přírodního bohatství a moderních kosmetologických postupů.

Do bulharských zemí se růže dostala již před staletími z Asie. Během 19. století se druh Rosa Damascena stal největším bohatstvím regionu Kazanlak - a také symbolem Bulharska. Díky unikátním klimatickým podmínkám a půdě se postupně vyvinula samostatná odrůda, která se odlišuje od ostatních růží, ze kterých se vyrábí růžový olej v jiných zemích.

Na počátku 19. století získala jméno „Kazanlacká“ růže a Pod balkánskému údolí se začalo říkat Údolí růží. Její květy přinášejí mládí, krásu a svěžest pleti již 300 let, tak dlouho totiž sahá tradice jejího pěstování.

Kosmetika obsahující BULHARSKÝ RŮŽOVÝ OLEJ, má registrované CHRÁNĚNÉ ZEMĚPISNÉ OZNAČENÍ – P.G.I. kdy je zachována 300 letá tradice výrobního destilačního postupu růžového květu ROSA DAMASCENA MILL.

Není to náhoda, že růžový olej je považován za aromatické zlato Bulharska. Pyšní se unikátními vlastnostmi a bohatou opojnou vůní, která omlazuje a regeneruje pleť. Růžový olej obsahuje perfektně vyvážené omega 3 a omega 6 esenciální mastné kyseliny a také kyselina retinová (v podobě vitamínu A), které pleti dodávají hydrataci, pružnost a pomáhají v boji proti stárnutí.

Z Bulharska pochází 70 % světové produkce růžového oleje. Na výrobu 1 g růžového oleje je třeba 3 až 3,5 kg okvětních lístků.

Sleva do vyprodaní zásob - expirace 10.2023

hodnocení Rosaimpex

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Výrobce Rosaimpex
Určení Unisex
Specifické složení S přírodními složkami
Specifické složení Přírodní
Typ pleti Normální
Typ pleti Všechny typy
Aktivní látky růžový olej
Složení INCI: Aqua, Rosa Damascena flower water.

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

+420 773 541 510