Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Mens Master Professional Pánská pěna na holení se zeleným čajem a aloe vera pro citlivou pokožku 200ml

Objednací kód: 3800010528184
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
169 Kč
Pěna na holení, ze zelený čaj a aloe vera hydratují a snižují podráždění. Bez parabenů a umělých barviv.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Mens Master je kosmetika pro charismatického muže, který ví, jak žít, milovat, tvořit, vyhrát... jak být mistrem ve všem co dělá.

Poskytuje hladké a bezpečné oholení. Zelený čaj a aloe hydratují a snižují podráždění. 

Použití:
Před použitím dobře protřepejte. Použijte pěnu na vlhké ploše. Po holení umyjte vlažnou vodou. Aplikujte pánské výrobky po holení. Např. voda po holení nebo balzám po holení. Pak pro dokonalí pocit krém na obličej.

UPOZORNĚNÍ: Tlaková nádoba: Chraňte před přímým slunečním světlem a nevystavujte teplotám vyšším než 50 ° C. Nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně a neodkládejte na jakékoliv přehřáté materiály. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při používání nekuřte. 3% objemu látky jsou hořlavé. Nebezpečný. Extrémně hořlavý aerosol.

 

 

hodnocení Rosaimpex

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Výrobce Rosaimpex
Určení Pro muže
Typ produktu Pěna na holení
Aktivní látky Zelený čaj a aloe
Typ pleti Normální
Typ produktu Pěna
Složení INCI: aqua, stearic acid, triethanolamine, butane, propane, ceteareth-20, propylene glycol, glycerin, isobutane, sodium lauryl sulfate, aloe barbadensis leaf juice, camellia sinensis leaf extract, parfum, limonene.

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

+420 773 541 510