Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Mens Master Professional Antiperspirant pro muže deosprey 150 ml

Objednací kód: 3800010528177
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
169 Kč
Antiperspirant - pánský, ve spreji, pro všechny typy pokožky. Antiperspirant - Deodorant neobsahuje žádné zbytkové stopy parabenů, zinku nebo alkoholu.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

 
Účinný deodorant ve spreji Men’s Master Professional, který vydrží 24 hodin. Efektivní složení deodorantu pro moderní muže.
Chrání pokožku před pocením a poskytuje trvalý pocit svěžesti.
Efektivní složení se silným účinkem v kombinaci s moderní a mužnou vůní. Nezanechává stopy na oblečení. Deodorant neobsahuje žádné zbytkové stopy parabenů, zinku nebo alkoholu.
Příjemná jemná pánská vůně, která "nepřebije" vůni Vašeho parfému, ale zároveň účinně zabrání pocení během dne.
 
Použití: Ve vzdálenosti cca 15cm nastříkejte pomocí aplikátoru deodorant do podpaží. Používejte ideálně na větratelném místě. Vyhněte se kontaktu s očima. Používejte pouze do podpaží. Zabraňte přímému vdechnutí. Krátce rozprašujte ve větraných prostorech. Používejte pouze podle určení. Nestříkejte v blízkosti očí. Nepoužívejte na zraněnou pokožku. Nepoužívejte pokud se objeví podráždění nebo vyrážka.
UPOZORNĚNÍ: Tlaková nádoba: Chraňte před přímým slunečním světlem a nevystavujte teplotám vyšším než 50 ° C. Nepoužívejte ani po době použití. Nestříkejte na otevřený plamen nebo na jakýkoliv rozpálený materiál. Uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně. Př použití nekuřte. Udržujte mimo dosah dětí. 87% objemu obsahu je hořlavý. Nebezpečný, extrémně hořlavý aerosol. 

 

 

 

 

hodnocení Rosaimpex

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Výrobce Rosaimpex
Určení Pro muže
Určení Pánské
Vůně Aromatická
Typ pokožky Pro všechny typy pokožky
Účinek Osvěžující
Specifické složení Bez parabenů
Peeling Tělový
Určení Pánské
Složení INCI: butane, propane, isobutane, cyclopentasiloxane, aluminum chlorohydrate, c12–15 alkyl benzoate, parfum, disteardimonium hectorite, propylene carbonate, linalool, limonene.

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

+420 773 541 510