Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Herbal Time ústní voda bělící 300 ml

Objednací kód: 3800010562492
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
99 Kč
69 Kč
Ústní voda má silný bělící účinek a je účinným pomocníkem v boji proti zubnímu plaku. 0% ALKOHOLU. Obsahuje: peroxid vodíku, eukalyptus, mentol, fluorid sodný. Zlepšuje stav dásní až o 88 %. Redukuje zubní plak až o 49 %.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Značka  Herbal Time

Silný bělící účinek a pomocník v boji proti zubnímu plaku, krvácejícím dásním a špatným anaerobním bakteriím v ústech.

0% ALKOHOLU.

Obsahuje: peroxid vodíku, eukalyptus, mentol, fluorid sodný.

Po 3 týdnech používání klinicky prokázáno:

- Zlepšuje stav dásní až o 88 %;

- Redukuje zubní plak až o 49 % .

- Zubní plak je příčinou krvácení a paradentózy.

Ústní voda HERBAL TIME přispívá k ochraně zubů a ústní dutiny. Jak ukázaly výzkumy, nestačí pouze čištění zubů kartáčkem. Rizika, kterým jsou lidé vystaveni, jsou velká – kouření, konzumace kávy a sladkých nápojů, zvýšená konzumace cukru, nedostatečné pití vody a stres. To vše spolu se stárnutím vede k nárůstu zánětlivých procesů v dutině ústní.

Nové výzkumy ukazují, že přítomnost neléčených infekcí v dutině ústní s sebou nese riziko srdečního infarktu, mrtvice, cukrovky a vysokého krevního tlaku.

hodnocení Rosaimpex

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Výrobce Rosaimpex
Vlastnosti S bělicím účinkem
Příchuť Mentolová
Určení Pro muže, Pro ženy
Složení INGREDIENTS / INCI/: AQUA, GLYCERIN, HYDROGEN PEROXIDE, PEG – 40 HYDROGENATED CASTOR OIL, MENTHOL, EUCALUPTUS OIL, METHYL SALICYLATE, SODIUM FLUORIDE, SODIUM BENZOATE, STEVIA REBAUDIANA EXTRACT, SUCRALOSE, POLOXAMER 407, PHOSPHORIC ACID, AROMA

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

+420 773 541 510