Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

ACHROACTIVE Max Krém se zesvětlujícím efektem s UV filtrem a Vitamínem C 45 ml

Objednací kód: 3800010502313
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
119 Kč
Krém pro problematickou pleť. Odstraňuje stařecké skvrny a pigmentaci po těhotenství, pomáhá k snadnějšímu pronikání bělící patentované složky ACHROMAXYL™.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Značka  Achroactive Max
Sekce AKCE

Moderní nezávadný přípravek s bělícím efektem. Odstraňuje stařecké skvrny a pigmentaci po těhotenství.

α + β – hydroxy kyselin exfoliují odumřelé kožní buňky a pomáhají ke snadnějšímu pronikání bělící patentované složky ACHROMAXYL™, která zpomaluje thyronázní aktivitu v procesu melanogeneze.

UV-filtr zajišťuje ochranu před škodlivými slunečními paprsky a brání předčasnému stárnutí kůže. Doporučuje se jeho užívání v kombinaci s jinými bělícími výrobky z řady ACHROACTIVE® Max – Bělící maska na obličej a Intenzivní bělící sérum.


ZPŮSOB APLIKACE:

Krém se nanáší dvakrát denně – ráno a večer. V případě trvalého používání je možné vypozorovat zlepšení stavu již po 2-3 týdnech. Po 30 dnech se krém aplikuje na ráno, a to povinně předtím, než je pleť vystavena slunci.
Pokud se v případě citlivějšího typu pleti objeví menší podráždění, nebo zčervenání kůže, doporučuje se pozastavení používání krému na 4-5 dní. Poté se krém nanáší na pleť zpočátku jen večer, po dalších 4-5 dnech znovu ráno i večer.

Krém nesmí užívat děti mladší 3 let!

 

MNOHO LIDÍ TRÁPÍ PROBLEMATICKÁ (PLEŤ) «PIGMENTACE PLETI»…
PŘÍPRAVKY ŘADY ACHROACTIVE® МАХ REŠÍ TENTO PROBLÉM
PROSTŘEDNICTVÍM: -ACHROMACHYL™ -α + β – HYDROXY KYSELIN

Bělící produkty ACHROACTIVE ® МАХ
МАХ - maximální výsledek ze tří produktů!

 Barva pleti je závislá na tvorbě a hromadění v epitelových buňkách (melanocytech) pigmentu – melaninu. V melanocytech se hromadí thyrozin a pomocí enzymu tyrozinázy vyrábí melanin. Melaninová zrnka se přenášejí i do sousedních buněk – do keratinocytů. V závislosti na množství melaninu, který je přenesen keratinocyty, je regulován odstín pleti.
UV- záření urychlují aktivitu enzymu thyronázy a tím i tvorbu melaninu. Jiné faktory, které mají vliv na pigmentaci pleti jsou: hormonální problémy, genetické faktory, léky a léčiva.

PŘÍPRAVKY ŘADY ACHROACTIVE® МАХ REŠÍ TENTO PROBLÉM
PROSTŘEDNICTVÍM: -ACHROMACHYL™ -α + β – HYDROXY KYSELIN
– patent amerických laboratoří ISP. Toto je nová biologicky aktivní látka rostlinného původu, z rostlin rodu Brassicacea, je výtažkem z květů řepky olejné. Zesvětlení pleti a snižování počtu (stařeckých) pigmentových skvrn je následkem zastavení reakce thyronázy, která je odpovědná za syntézu melaninu, přičemž se takto snižuje jeho množství.
Je klinicky dokázáno, že po 28- denním podávání  ACHROMACHYL™ bylo vypozorováno toto:
- 21% snížení pigmentace pleti
- 67% zlepšení barvy pleti
- 36 % snížení obsahu melaninu v melanocytech.
- α + β – hydroxykyseliny, které „pročišťují” keratinové buňky a „stírají” povrchové hromadění melaninu. Po důkladném a dobrém „pročištění” pomáhá plnému proniknutí aktivních složek, které  působí hlouběji v kůži.
- UV-filtr – Ochrana pleti před UV- zářením snižuje nejen produkování melaninu, ale také chrání před vytvářením volných radikálů a před předčasným stárnutím.

 

hodnocení Rosaimpex

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Výrobce Rosaimpex
Typ pleti Problematická
Určení Unisex
Doby používání Denní
Účinek Proti pigmentovým skvrnám
Věk 15+
Typy produktů Krém
Složení INCI: AQUA, PARAFINUM LIQUIDUM, COCOS NUCIFERA OIL, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE SE, CYCLOPENTASILOXANE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BRASSICA NAPUS EXTRACT, POLYACRYLAMIDE, C 13-14 ISOPARAFFIN, LAURETH -7, LACTICACID, GLYCOLIC ACID, CITRIC ACID, MALIC ACID, SALICYLIC ACID, ASCORBIC ACID, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, DMDM HYDANTOIN, TRIETHANOLAMINE.

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

+420 773 541 510