Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

Achroactive Max Intenzivní zesvětlující sérum 20ml

Objednací kód: 3800010502306
Dostupnost: SKLADEM
Dostupné ihned k odběru
119 Kč
Intenzivní zesvětlující sérum Inovační systém s depigmentačním efektem na tmavé skvrny na pokožce.

Potřebujete poradit? +420 773 541 510

Intenzivní zesvětlující sérum Inovační systém s depigmentačním efektem na tmavé skvrny na pokožce.Vysoká koncentrace α + β – hydroxy kyselin exfoliuje odumřelé kožní buňky a pomáhá snadnějšímu pronikání patentované složky ACHROMAXYL™.

Zabraňující tirosinazní aktivitu během procesu melanogeneze.Doporučeno pro použití s jinými sériemi výrobků ACHROACTIVE ® Max - Bělící krém na obličej a Zesvětlující pleťová maska.

Použití: Aplikujte ráno a večer na pigmentových skvrn, vyhnout se oblast kolem očí a úst. Efekt je viditelný po dobu nejméně 28 dnů od první aplikace. Nesmí užívat děti mladší 3 let! 

MNOHO LIDÍ TRÁPÍ PROBLEMATICKÁ (PLEŤ) PIGMENTACE PLETI
PŘÍPRAVKY ŘADY ACHROACTIVE® МАХ REŠÍ TENTO PROBLÉM
PROSTŘEDNICTVÍM: -ACHROMACHYL™ -α + β – HYDROXY KYSELIN

Bělící produkty ACHROACTIVE ® МАХ
 - maximální výsledek ze tří produktů!

MNOHO LIDÍ TRÁPÍ PROBLEMATICKÁ (PLEŤ) «PIGMENTACE PLETI»…

Barva pleti je závislá na tvorbě a hromadění v epitelových buňkách (melanocytech) pigmentu – melaninu. V melanocytech se hromadí thyrozin a pomocí enzymu tyrozinázy vyrábí melanin. Melaninová zrnka se přenášejí i do sousedních buněk – do keratinocytů. V závislosti na množství melaninu, který je přenesen keratinocyty, je regulován odstín pleti.
UV- záření urychlují aktivitu enzymu thyronázy a tím i tvorbu melaninu. Jiné faktory, které mají vliv na pigmentaci pleti jsou: hormonální problémy, genetické faktory, léky a léčiva.

PŘÍPRAVKY ŘADY ACHROACTIVE® МАХ REŠÍ TENTO PROBLÉM
PROSTŘEDNICTVÍM: -ACHROMACHYL™ -α + β – HYDROXY KYSELIN – patent amerických laboratoří ISP. Toto je nová biologicky aktivní látka rostlinného původu, z rostlin rodu Brassicacea, je výtažkem z květů řepky olejné. Zesvětlení pleti a snižování počtu (stařeckých) pigmentových skvrn je následkem zastavení reakce thyronázy, která je odpovědná za syntézu melaninu, přičemž se takto snižuje jeho množství.
Je klinicky dokázáno, že po 28- denním podávání  ACHROMACHYL™ bylo vypozorováno toto:
- 21% snížení pigmentace pleti
- 67% zlepšení barvy pleti
- 36 % snížení obsahu melaninu v melanocytech.
- α + β – hydroxykyseliny, které „pročišťují” keratinové buňky a „stírají” povrchové hromadění melaninu. Po důkladném a dobrém „pročištění” pomáhá plnému proniknutí aktivních složek, které  působí hlouběji v kůži.
- UV-filtr – Ochrana pleti před UV- zářením snižuje nejen produkování melaninu, ale také chrání před vytvářením volných radikálů a před předčasným stárnutím.

 

 

hodnocení Rosaimpex


Hodnocení Rosaimpex na Heurece

Hodnocení najdete zde

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.

Parametry produktu

Výrobce Rosaimpex
Typ pleti Problematická
Účinek Proti pigmentovým skvrnám
Typy produktů Sérum
Věk 30+
Doby používání Denní

Certifikace
Certifkace Rosaimpex

Alternativy Achroactive Max Intenzivní zesvětlující sérum 20ml

+420 773 541 510